Jak se stát autorem? - Aikido Wiki Czech Republic

Jak se stát autorem?

Chcete také přidat svou ruku k dílu a zanechat svůj otisk v této “České encyklopedi Aikida”?

Tato encyklopedie je založena na principu otevřeného systému Wiki (konkrétně na systému DokuWiki) a umožňuje tak každému čtenáři doplňovat a upravovat zde uveřejněné informace.

Pokud by jsi i ty chtěl přispět do této encyklopedie, stačí se zaregistrovat a okamžitě můžeš provádět změny. Na stránce Jak formátovat dokumenty se můžeš dozvědět více o Wiki syntaxi. Prosím upravuj stránky pouze pokud je můžeš vylepšit. Pokud si chceš něco pouze vyzkoušet, použij pískoviště.

Vhodná místa pro Vaše příspěvky

  • Aikido organizace působící v České Republice - seznam aikido klubů v ČR. Zde je vytvořená struktura pro vkládání informací o Vašich aikido klubech. Rozdělení je podle krajů, podívejte se prosím prvně na Jihomoravský kraj, kde jsem ukázkově vyplnil naše kluby v Brně.
  • Učitelé Aikido - zde prosím doplňujte Vaše učitele v rámci ČR, s případnými dalšími informacemi
  • Seznam seminářů - seznam pořádaných akcí. Zde je přehledný kalendář pořádaných akcí. Pokud chcete přidat nebo opravit informace o pořádaných akcích, učiňte tak na stránce Semináře Aikido 2013
  • Kromě několika hlavních stránek můžete v podstatě kdekoliv opravit či doplnit jakékoliv uvedené informace.


TipyPokud máš nějaké připomínky, návrhy na vylepšení, nebo se ti zdá že něco nefunguje jak by mělo tak mě prosím kontaktuj na meilu kubasek@aikido.cz

Miroslav Kubásek 16.11.2006 15:04Arena Kickbox Brno
Osobní nástroje